Ta oferta pracy jest nieaktualna od 311 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Representative - B2B z językiem czeskim lub słowackim i polskim (m/f)

  • Słowacja
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROFIT HR (Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych.

    MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY
    . Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci. Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym.

    Obecnie poszukujemy dla międzynarodowego wyłącznego dystrybutora kalkulatorów oraz artykułów biurowych i piśmienniczych renomowanych i znanych marek, kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Region: Czechy i Słowacja
    Numer referencyjny: KAM/CP/CS

    Nasz kandydat będzie odpowiedzialny za następujące zadania:

    • Realizacja planów przedsiębiorstwa
    • Opieka nad Klientami Kluczowymi na terenie Czech i Słowacji (około 6 Klientów- biuro serwisy, hurtownie)
    • Budowanie długotrwałych kontaktów z Klientami (B2B)
    • Pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych i poszerzanie współpracy
    • Rozwój rynku i promocja marek producenta
    • Wprowadzanie nowych produktów u Klientów
    • Koordynacja i doradztwo oraz kompleksowa obsługa poszczególnych projektów
    • Współpraca z innymi działami firmy, a przede wszystkim działem wsparcia sprzedaży.

    Pragniemy zatrudnić osobę posiadającą poniższe kompetencje i charakteryzującą się następującymi cechami:

    • Doświadczenie w obsłudze Klientów i sprzedaży w sektorze B2B na rynku czeskim lub słowackim
    • Predyspozycje sprzedażowe i zdolności negocjacyjne
    • Duża dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi na terenie Czech i Słowacji oraz wizyt w centrali w Katowicach
    • Dobra organizacja czasu pracy, zdyscyplinowanie
    • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego i j. polskiego
    • Mile widziane osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży w branży artykułów biurowych, piśmienniczych, reklamowych lub podobnych
    • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i chęć związania się z stabilnym i renomowanym pracodawcą z ogromnym potencjałem rozwojowym.

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych i rozwijającej, stabilnej pozycji na rynku polskim
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu prowizyjnego
    • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon
    • Możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowych strukturach
    • Udział w tworzeniu nowych struktur i rozwoju firmy na rynku czeskim i słowackim.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROFIT HR z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PROFIT HR z siedzibą w Katowicach przy ul. Kłodnickiej 20a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.