Oferta pracy

Key Account Sales Manager

Symphar Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie.

Masz dużo pomysłów, które chcesz realizować.
Jesteś za ambitny, aby utknąć w otchłani wielkich korporacji.
Dołącz do nas polsko-australijskiej firmy farmaceutycznej,
oferującej Ci szerokie perspektywy rozwoju.

Obecnie poszukujemy:

Teren pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z kluczowymi partnerami handlowymi (hurt, sieci apteczne na terytorium Polski),
  • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych w zgodzie z obowiązującą polityką cenową i handlową,
  • Bieżące monitorowanie wyników, praca z klientem mająca na celu ich poprawę i rozwijanie relacji biznesowych, w celu zapewnienia długookresowej współpracy z Symphar,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych możliwości rozwoju współpracy z obsługiwanymi partnerami handlowymi celem budowania wsparcia i pozycji rynkowej produktów Symphar,
  • Kształtowanie efektywnej współpracy z innymi działami w celu budowania i wykorzystania synergii dla maksymalizacji rezultatów firmy jako całości.

Kwalifikacje i doświadczenie:
  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Kluczowych Klientów hurtowych lub sieci aptecznych,
  • Znajomość rynku farmaceutycznego ze szczególnym uwzględnieniem:
    a/ istniejących zależności w kanałach dystrybucyjnych,
    b/ różnych mechanizmów promocyjno-handlowych na poziomie hurtu i aptek,
  • Wysokie kompetencje z zakresu negocjacji z klientami i technik sprzedażowych,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych z Klientem oraz budowania długotrwałych relacji,
  • Umiejętności analityczne, interpretacji danych rynkowych/finansowych,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Obsługa komputera w zakresie Microsoft Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w elastycznej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer,
  • Dodatkowy pakiet - opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą na www.symphar.com

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy