Key account specialist

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafika górna
    Jesteśmy ENPIRE HR - nowoczesną agencją doradztwa personalnego. Wysoko cenimy dobre pomysły i odwagę biznesową, która wytycza nowe szlaki. Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna - oparliśmy ją na partnerskich relacjach oraz klarownej komunikacji. Z nami przekonasz się, że możesz o wiele więcej, niż myślisz. Nasz cel? Nowatorskie projekty, zadowoleni klienci i docenieni pracownicy.

    Marka ENPIRE to także perspektywy. Potwierdzenie? Gazela Biznesu 2018, Gepard Biznesu 2018, Złoty Certyfikat Rzetelności 2018. Jako jedna z niewielu polskich firm figurujemy też w prestiżowym rankingu Financial Times: Europe's Fastest Growing Companies.

    Możesz być pewien, że w ENPIRE HR zadbamy o Twoją karierę i docenimy zdolności.

    Dołącz do najlepszych specjalistów w branży.

    • pracowałeś/aś na podobnym stanowisku w agencji rekrutacyjnej  lub firmie outsourcingowej,
    • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży oraz realizacji usług HR,
    • pracowałeś z kluczowymi klientami na różnym szczeblu,
    • posiadasz ekspercką wiedzą w danym segmencie rynku,
    • prowadzisz spotkania oraz pogłębione wywiady z klientami,
    • budujesz długofalowe relacje z klientami,
    • cechuje cię samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników,
    • posługujesz się swobodnie językiem angielskim lub innym językiem obcym,
    • dodatkowo masz doświadczenie lub doskonale rozumiesz na czym polega  poszukiwanie kandydatów metodami bezpośrednimi - direct/executive search, headhunting, networking.

    Twoje zadania:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji biznesowych,
    • sprzedaż produktów i realizacja zadań sprzedażowych w ramach przyjętych planów,
    • stałe monitorowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im odpowiednich rozwiązań,
    • uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych,
    • realizacja celów związanych z rozwojem współpracy,
    • prowadzenie spotkań oraz negocjacji z klientami, partnerami i inwestorami,
    • przygotowywanie ofert dla klientów,
    • kontakt i identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji,
    • ciągłe pogłębianie eksperckiej wiedzy o rynku i odpowiedzialności za dany segment,
    • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania klientów,
    • udział w akcjach employer brandingowych,

    Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

    Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

    Grafika dolna

    Informujemy, że proces rekrutacyjny jest prowadzony przez ENPIRE Łukasz Wojciechowski. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych eliminuje z udziału w procesie rekrutacyjnym.
    ENPIRE HR posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, uprawniający do świadczenia usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego pod numerem 21868.