Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Specialist ds. Sieci

  • śląskie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Heel Polska jest filią niemieckiej firmy farmaceutycznej Heel GmbH z siedzibą w Baden-Baden, działającej w sektorze leków naturalnych od ponad 75 lat. W naszym portfolio posiadamy leki OTC, wyroby medyczne oraz kosmetyki. W związku z rozwojem działu KAM/KAS, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Key Account Specialist, zajmującego się obsługą sieci aptecznych i kluczowych aptek indywidualnych.

    Key Account Specialist
    (KAS ds. Sieci)
    teren pracy: Wrocław, woj. dolnośląskie, zachodnia część woj. śląskiego

    Zadania:

    • analiza rynku i możliwości rozwoju firmy na podległym terenie
    • nawiązywanie, rozwój i utrzymywanie profesjonalnych relacji z kluczowymi klientami sieciowymi i aptecznymi w celu realizacji zakładanych celów biznesowych
    • bezpośrednie wizyty w aptekach i u podmiotów zarządzających sieciami aptecznymi
    • negocjowanie kontraktów handlowych: prowadzenie rozmów handlowych z klientami, generowanie zamówień oraz monitoring zakupów, sprzedaży i rotacji produktów firmy
    • dobór optymalnych narzędzi promocyjnych
    • monitorowanie prowadzonych akcji i działań promocyjnych
    • ocena efektywności prowadzonych działań i przygotowanie propozycji ich optymalizacji
    • bieżące zarządzanie powierzonym budżetem promocyjnym
    • współudział w przygotowywaniu planów rozwojowych firmy, wraz z National Key Account Managerem ds. Hurtu i Sieci

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe i wysoka kultura osobista
    • min. 3 lata doświadczenia jako Key Account Specialist (sieci apteczne) z produktami leczniczymi OTC, kosmetykami, wyrobami medycznymi, suplementami diety
    • udokumentowana znajomość sieci aptecznych na terenie pracy
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
    • samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań ukierunkowane na osiąganie wyznaczonego celu
    • bardzo dobra umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
    • wysokie zdolności analityczne
    • ważne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę w zgranym zespole, nakierowanym na współpracę i dzielenie się doświadczeniami, w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnym szacunku
    • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy na tym stanowisku
    • prywatną opiekę medyczną
    • duży poziom samodzielności
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Termin nadsyłania aplikacji: do 9.06.2019, w tytule prosimy podać ref. KAS

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.