Oferta pracy

Key Account Specialist

Landingi Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Landingi Sp. z o.o.

Stanisława Witkiewicza 6

Gliwice

O nas:

Landingi to platforma dla marketerów, dzięki której mogą samodzielnie tworzyć landing page i nimi zarządzać. Landingi to zgrany team, przyjazna atmosfera i możiwość rozwoju w swojej secjalizacji.

Poszukujemy

Gliwice lub Katowice

Dołącz do nas jeżeli:

  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (min. C1) - warunek konieczny,
  • masz doświadczenie lub interesujesz się nowymi technologiami, produktami technicznymi, branżą IT,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze CRM oraz wiedzę z zakresu marketingu internetowego,
  • masz kilkuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i kontaktu z klientem on-line, mile widziane - usługi internetowe (produkty techniczne, webowe itp.),
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną, nie boisz się wychodzić z inicjatywą w zakresie proponowania nowych rozwiązań i procesów oraz kontaktu z klientem.

Będziesz:

  • komunikować się z klientami w celu utrzymania ich zaangażowania
     w platformę Landingi (telefon, chat, mail i wideokonferencje),
  • wprowadzać nowych klientów do platformy,
  • opiekować się stałymi klientami m.in. poprzez doradzanie w zakresie oferowanych usług (zmiany lub nowe usługi),
  • aktywnie uczestniczyć w procesie udoskonalania platformy w obszarze onboardingu klienta oraz automatyzacji tej obsługi.

Otrzymasz:

  • wynagrodzenie: 4500 - 5500 zł netto (B2B) lub 3700 - 4500 zł brutto (UoP) - wg doświadczenia,
  • samodzielne stanowisko z możliwością wdrażania i testowania własnych pomysłów,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty Multisport,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy (Centrum Katowic lub Gliwic),
  • wdrożenie w biurze w Gliwicach (ok. 3 miesięcy), potem biuro do wyboru,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość sporadycznej pracy zdalnej (nie ma możliwości w pełnym wymiarze),
  • niezbędne narzędzia pracy m.in.: MacBook + monitor,
  • zajęcia angielskiego,
  • rozwój zawodowy m.in. szkolenia wew. i zew., konferencje IT, ścieżki karier,
  • regularne integracje zespołu oraz brak dress code'u.
Landingi to zgrany team, przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju
w swojej specjalizacji.

Klikając w przycisk “Aplikuj teraz” Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zdodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochornie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz.922). Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Landingi Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Witkiewicza 6. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  • Analiza-CV

    Sprawdzimy czy spełnisz podstawowe wymagania
    oferty
  • Rozmowa telefoniczna

    Porozmawiamy o Twoim
    doświadczeniu i założeniach
    oferty pracy
  • Zadanie rekrutacyjne

    Sprawdzimy Twoje
    umiejętności, a Ty zobaczysz
    na czym polega u nas praca
  • Spotkanie z team leaderem

    Poznasz managera
    teamu, który opowie Ci o pracy
    w wybranym przez Ciebie
    zespole
  • Warunki współpracy

    Porozmawiamy
    z Tobą o zaproponowanych warunkach współpracy
  • Witamy w zespole!

    Przeprowadzimy
    onboarding i otrzymasz nasz firmowy welcome pack
    swagbox

Dlaczego my:

  • Edukacja
    Szkolenia wew. i zew., konferencje,
    budżet szkoleniowy
  • Ścieżki rozwoju kariery
    Jasny zakres obowiązków, model kompetencyjny dot. awansu
    oraz widełek płacowych
  • Dowolna forma współpracy
    Dopuszczamy różne formy
    współpracy, ustalamy je z każdym indywidualnie według potrzeb
  • Dogodna lokalizacja
    Do wyboru 2 biura w centrum Gliwic i Katowic, 5 min od dworca i autostrady
  • Komfortowe biura
    Klimatyzacja, wyposażona kuchnia, ergonomiczne fotele i regulowane biurka
  • Praca zdalna
    Możliwość sporadycznej pracy zdalnej po dogadaniu się ze swoim team leaderem
  • Integracje firmowe
    Między innymi cykliczne wspólne
    wyjścia, wyjazdy w góry, czy akcje charytatywne
  • Elastyczny czas pracy
    Do biura na co dzień przychodzimy
    między 7 a 9 rano
  • Angielski z native speakerem
    Raz w tygodniu, 40 min. w trakcie pracy, małe grupy, różne poziomy
  • Nowoczesny sprzęt
    Pracujemy na nowych sprzętach firmy Apple, ale jak nie lubisz ISO, to też się dogadamy
  • Karta Multisport
    Darmowa karta Multisport Active lub dofinansowanie do wyższego pakietu
  • Ubezpieczenie grupowe
    Dobrowolne, w pełni opłacone przez Landingi grupowe ubezpieczenie na życie
  • Biblioteczka
    Wypozyczaj branżowe książki z pracy, zgłaszaj zapotrzebowanie na kolejne
  • Pakiet relokacyjny
    Dla programistów mieszkających <50 km
    od biura - jednorazowa pomoc finansowa
  • Dofinansowanie dojazdów
    Każdy współpracownik otrzymuje miesięczne dofinansowanie do dojazdów do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy