Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Specialist (IT)

EPICO-IT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Icchoka Lejba Pereca 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad aktywnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Analiza i zebranie niezbędnych wymagań oraz oczekiwań Klienta

  • Kwalifikacja leadów – wstępna ocena według wewnętrznych standardów

  • Prezentowanie i udzielanie podstawowych informacji na temat naszych usług, rozwiązań oraz efektywności

  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych w zakresie obsługi Klienta

  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym przy przygotowywaniu propozycji i ofert

  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Wsparcie w zakresie analizy rynku sprzedaży i konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B w branży IT

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy z Klientem - budowanie i podtrzymywanie relacji

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Entuzjazm i otwartość na naukę

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie preferowanej przez Ciebie formy umowy (umowa o pracę lub umowa B2B)

  • Możliwość stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu sprzedaży

  • Mieszany model pracy (stacjonarnie oraz zdalnie)

  • Niekorporacyjny charakter pracy

  • Realny wpływ na rozwój firmy

EPICO IT to najszybciej rozwijająca się firma konsultingowa w Danii. To właśnie stamtąd, pod okiem zarządu podejmowane są wszystkie kluczowe dla firmy decyzje. EPICO posiada swoje biura w Danii, Szwecji, Norwegii, Anglii i Polsce.

EPICO IT- Poland istnieje na rynku od 2017 i wspiera swoich Klientów w pozyskaniu z rynku najlepszych specjalistów IT.

Przewiń do profilu firmy