Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Specialist linia OTC

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ACCORD HEALTHCARE POLSKA SP. Z O. O.

    Accord Healthcare, będąca częścią Grupy Intas, jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w rozwój, produkcję i dystrybucję produktów farmaceutycznych w ponad 80 krajach świata, a od 2010 roku obecna jest również na polskim rynku.
    Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

    Miejsce pracy: Polska (wybrane województwa)

    Cel stanowiska:

    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za promowanie kluczowych produktów z portfolio firmy, rozwijanie relacji biznesowych, oraz realizację celów sprzedażowych w oparciu o aktualną strategię firmy dla dedykowanej linii promocyjnej - OTC.

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja celów sprzedażowych zgodnych z celami firmy
    • Budowanie długofalowej współpracy z klientami
    • Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej i działaniach konkurencji
    • Zarządzanie aktywnościami sprzedażowymi i promocyjnymi
    • Analiza rynku pod kątem potrzeb i możliwości
    • Reprezentowanie firmy w trakcie konferencji, sympozjów, zjazdów

    Oczekiwania:

    • Min. 2 lata doświadczenia w promocji leków poparte sukcesami sprzedażowymi oraz referencyjną listą klientów – warunki konieczne
    • Wysokie umiejętności komunikacyjne, zdolności analityczne, oraz nakierowanie na wynik w działaniu
    • Wykształcenie wyższe (kierunki medyczne i pokrewne będą dodatkowym atutem)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • Zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań
    • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Międzynarodowe, dynamiczne środowisko pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktury firmy
    • Indywidualny cykl szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji
    • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy
    • Bogaty pakiet benefitów

    If you are interested, please send your CV via ‘Aplikuj’ button below.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Accord Healthcare Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-677, ul. Taśmowa 7, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”..