Oferta pracy

Key Account Specialist

Axxon Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Leki AXXON przez wiele lat stosowania zyskały zaufanie lekarzy specjalistów i pacjentów dzięki wysokiej jakości, o którą dbamy od pierwszych etapów produkcji. Rozwój firmy oparty jest o wprowadzanie każdego roku nowych preparatów z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, psychiatrii i neurologii oraz medycyny rodzinnej. Dzięki nowocześnie wyposażonym laboratoriom AXXON, wykwalifikowany zespół działu R&D opracowuje receptury nowych formulacji.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja celów sprzedażowych w aptekach, sieciach aptecznych
  • Analiza sprzedaży konkurencji oraz własnej

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego i/lub KAS powyżej 3 lat (warunek konieczny)
  • Umiejętności sprzedażowych i analitycznych
  • Udokumentowanych sukcesów w realizacji celów sprzedażowych
  • Motywacji i samodzielności do osiągania wysokich wyników
  • Umiejętności szybkiej adaptacji do zmian

Oferujemy:

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji promocyjnych i sprzedażowych
  • Otwarty system premiowy
  • Samochód, telefon
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie karty multisport
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Dodatkowe ubezpieczenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy