Ta oferta pracy jest nieaktualna od 242 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Specialist

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Winncare Polska

    Winncare Polska  jest innowacyjną firmą produkującą i dystrybuującą na rynku produktów medycznych. Dostarczamy funkcjonalne urządzenia: podnośniki sufitowe, jezdne, pionizatory, łóżka i materace przeciwodleżynowe, zapewniające bezpieczeństwo i łatwość użytkowania w domach, szpitalach, i innych placówkach opiekuńczych.

    Firma Winncare Polska Sp. z o.o. dotychczas znana pod nazwą Ergolet Polska Sp. z o.o.

    Poszukuje do pracy na terenie województw:

    nr ref. KAS18/W: lubelskie, mazowieckie, podlaskie

    nr ref. KAS18/P: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

    Numer referencyjny: nr ref. KAS18/P

    Opis stanowiska:

    • sprzedaż sprzętów medycznych
    • promowanie produktów w środowisku medycznym (szpitale, DPS, ZOL)
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • tworzenie baz danych potencjalnych klientów
    • reprezentowanie firmy na konferencjach i szkoleniach medycznych
    • raportowanie wykonanych działań
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy

    Wymagania:

    • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej
    • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki medyczne: pielęgniarstwo, fizjoterapia
    • czynne prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu)
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • bardzo wysoka kultura osobista, elokwencja
    • mocno rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji
    • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
    • determinacja w osiąganiu celów
    • zapał, zaangażowanie i uczciwość
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników pracy
    • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód, szkolenia
    • możliwość rozwoju
    • pracę w zgranym zespole

    Oferty zawierające CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym z dopiskiem numeru referencyjnego prosimy przesłać tylko i wyłącznie e-mail-em klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ergolet Polska Sp. o.o. z siedzibą w Jasieniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Ergolet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jasieniu przy ul. Lubska 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.