Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Specialist

be BIO Ewa Chodakowska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Okrężna 83A

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i poprawne uzupełnianie dokumentów inicjujących współpracę z klientami

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i dostarczanie w terminie poprawnych danych logistycznych produktów

  • Odpowiedzialność za poprawne wypełnianie i przesyłanie w terminie formularzy i kart klienckich

  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i wysyłanie w terminie ofert promocyjnych do klientów

  • Odpowiedzialność za kontrolowanie cen i rozliczeń z klientami

  • Odpowiedzialność za rozstrzyganie z klientami sporów związanych z płatnościami

  • Odpowiedzialność za monitorowanie zamówień

  • Przesyłanie informacji na temat promocji realizowanych u klientów

  • Pomoc w wyjaśnianiu bieżących problemów związanych z operacyjną współpracą z klientami w zakresie dostaw, faktur, obiegu dokumentów

  • Proaktywna komunikacja z innymi działami

  • Wykonywanie innych zadań służących realizacji celu stanowiska podejmowanych z własnej inicjatywy lub zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (może być w toku studiów)

  • Doświadczenie w pracy z klientami z branży FMCG będzie mile widziane

  • Proaktywna postawa i nastawienie na sukces

  • Umiejętność pracy w zespole i wysoko rozwinięta komunikatywność

  • Dokładność, sumienność

  • Znajomość środowiska MSOffice

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w młodym zespole pasjonatów naturalnych kosmetyków i zdrowego stylu życia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Narzędzia wymagane do pracy

  • Wsparcie całego zespołu i miłą atmosferę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i wpływu na rozwój firmy.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, pełnym pasji, nastawionym na współpracę i wspólnie budującym naszą firmę. Gwarantujemy duże możliwości rozwojowe oraz pracę z ciekawymi ludźmi i projektami. Tworzymy nowe produkty aby ulepszać rynek kosmetyków i szukamy rozwiązań naturalnych i ekologicznych.

Przewiń do profilu firmy