Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Specjalist

Herbapol S.A. Poznańskie Zakłady ZielarskieO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • promocja i sprzedaż produktów firmy

  • realizacja planów sprzedaży

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami sieciowymi

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku farmaceutycznym

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej u producenta

  • znajomość aplikacji Farmaprom

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • orientację na wzrost wyników

  • umiejętność pracy w warunkach konkurencji

  • wykształcenie wyższe

  • zaangażowanie, dokładność, uczciwość i odpowiedzialność

  • umiejętność współpracy w zespole

  • pozytywna energia

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami i bardzo dobrze znaną marką

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (samochód, tablet, telefon)

  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)

  • możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania wiedzy specjalistycznej poprzez system szkoleń