Oferta pracy

Key Account Support Specialist – EMEA

BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.

  • Kwasowa 5, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kwasowa 5

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa codziennej komunikacji z kluczowymi klientami z regionu EMEA,

  • koordynacja zapytań ofertowych, przetargów (RFQ) oraz list cenowych klientów,

  • zarządzanie procesami biznesowymi, ich digitalizacja i automatyzacja,

  • wspieranie projektów sprzedażowych dotyczących kluczowych klientów w regionie EMEA, jak i projektów globalnych,

  • wspieranie Key Account Managerów w ich codziennej pracy,

  • przygotowywanie analiz, prezentacji i innych materiałów na potrzeby wewnętrzne oraz spotkania z klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • płynna, zarówno w mowie jak i w piśmie, umiejętność posługiwania się językiem angielskim (min. poziom B2) – warunek konieczny,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta,

  • umiejętność nieszablonowego podejścia do pojawiających się problemów, kreatywność i samodzielność w działaniu,

  • otwartość i komunikatywność, zarówno na ludzi, jak i na wiedzę,

  • dobrze rozwinięte zdolności analizy i syntezy danych,

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel.

To oferujemy

  • będziesz pracować w przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • damy Ci wiele okazji do nauki i czerpania z doświadczeń zespołu specjalistów i menadżerów ds. kluczowych klientów,

  • dzięki pracy w międzynarodowym środowisku, pełnym wyzwań, otrzymasz codzienną dawkę pozytywnych emocji i niezliczoną liczbę okazji do korzystania z języka angielskiego,

  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód oraz Afryka),

  • zapewnimy Ci atrakcyjny system wynagrodzeń z pakietem świadczeń dodatkowych, a także - co dla nas oczywiste 😊 - profesjonalne narzędzia pracy,

  • zaoferujemy Ci stabilizację poprzez możliwości przystąpienia do finansowanego przez spółkę Pracowniczego Programu Emerytalnego "Brenntag PPE" (po roku od zatrudnienia).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy liderem światowego rynku dystrybucji surowców i dodatków chemicznych dla przemysłu. Łączymy naszych dostawców i klientów w partnerstwie tworzącym wartość dla każdej ze stron. Sukces naszej firmy buduje 17 500 Pracowników, w ponad 70 krajach, pracujący w 640 naszych placówkach. Oferujemy ponad 10 tysięcy produktów – standardowych i specjalistycznych surowców chemicznych oraz ścisłą współpracę ze światowej klasy dostawcami. Zapewniamy kompleksową obsługę 195 000 Klientów w różnorodnych sektorach przemysłu, rozwiązania szyte na miarę w zakresie aplikacji, marketingu oraz logistyki.

Przewiń do profilu firmy