Logo Pracuj.pl

Key Acount Manager

All for One PolandO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie i odpowiedzialność za prowadzone procesy sprzedaży,
  • Analiza potrzeb, współtworzenie koncepcji rozwiązań i wytyczania strategii działania sprzedażowego,
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,
  • Przygotowanie prezentacji, ofert i umów,
  • Systematyczne raportowanie wyników (zarządzanie własnym lejkiem sprzedaży),
  • Współpraca z zespołem marketingu i zespołami merytorycznymi,

Nasze wymagania

  • Umiejętność inicjowania i prowadzenia aktywności sprzedażowych,
  • Umiejętność współpracy zespołowej,
  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętność szybkiego uczenia się, co będzie fundamentem przyszłego sukcesu,
  • Orientacja na wyniki (cel), terminowość w realizacji zadań, rzetelność i najwyższy poziom etyki i staranności,
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne, kreatywność, pewność siebie, determinacja i skuteczność w dążeniu do celu,
  • Umiejętność analizy i poszerzania potencjału współpracy z klientami,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych efektów,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy zdalnej / hybrydowej,
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Możliwość nauki wybranego języka obcego w oparciu o platformę e-learningową,
  • Udział w integracjach i inicjatywach sportowych (Liga Koszykówki, firmowe drużyny sportowe),
  • Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy z branży IT,
  • Poszerzanie kompetencji w oparciu o ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

All for One Poland

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Key Acount Manager, Łódź