Oferta pracy

Key Acount Manager

All for One Poland

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne zarządzanie i odpowiedzialność za prowadzone procesy sprzedaży,

  • Analiza potrzeb, współtworzenie koncepcji rozwiązań i wytyczania strategii działania sprzedażowego,

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami,

  • Przygotowanie prezentacji, ofert i umów,

  • Systematyczne raportowanie wyników (zarządzanie własnym lejkiem sprzedaży),

  • Współpraca z zespołem marketingu i zespołami merytorycznymi,

Nasze wymagania

  • Umiejętność inicjowania i prowadzenia aktywności sprzedażowych,

  • Umiejętność współpracy zespołowej,

  • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętność szybkiego uczenia się, co będzie fundamentem przyszłego sukcesu,

  • Orientacja na wyniki (cel), terminowość w realizacji zadań, rzetelność i najwyższy poziom etyki i staranności,

  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne, kreatywność, pewność siebie, determinacja i skuteczność w dążeniu do celu,

  • Umiejętność analizy i poszerzania potencjału współpracy z klientami,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych efektów,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej / hybrydowej,

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Możliwość nauki wybranego języka obcego w oparciu o platformę e-learningową,

  • Udział w integracjach i inicjatywach sportowych (Liga Koszykówki, firmowe drużyny sportowe),

  • Pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy z branży IT,

  • Poszerzanie kompetencji w oparciu o ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce. Zapewniamy pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarczamy usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Wcześniej działaliśmy jako BCC i SNP. Dziś jesteśmy częścią All for One Group - wiodącego partnera SAP w Europie Środkowej.

Więcej: www.all-for-one.pl/kariera

Przewiń do profilu firmy