Praca kierowca c+e, Sosnowiec

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • Sosnowiec
    Wymagania: Wymagania kwalifikacje na przewóz rzeczy Doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych Uczciwość oraz punktualności ...
    opublikowana: 22 lipca 2021
      • Sosnowiec
      Opis stanowiska: Zatrudnię kierowców w transporcie międzynarodowym. Naczepa firanka standard. 1) Jazda Polska- Włochy- Polska stałe trasy. Zjazd co weekend lub 2) Jazda na zachód i południe Europy. Wyjazdy dwutygodniowe Więcej informacji przez...
      opublikowana: 20 lipca 2021
        • Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze, Żory
        Twój zakres obowiązków, Transport towarów na terenie Europy
        opublikowana: 19 lipca 2021
          • Sosnowiec
          Twój zakres obowiązków, dystrybucja gazu na stacje paliw renomowanej sieci, kierowca ADR do pracy na terenie województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, lubuskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, bazy w...
            • Sosnowiec
            Twój zakres obowiązków, nadzór nad powierzonym ładunkiem, poprawne wypełnianie dokumentów i przestrzeganie procedur, zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia