Praca kierowca krajowy c+e, Polska

Mamy dla Ciebie 10 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • wielkopolskie
    Jeśli szukasz pracodawcy, który oferuje: pracę w renomowanej międzynarodowej Firmie stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zarobki średnio od 4500 zł netto elastyczny system pracy/ weekendy w domu...
    opublikowana: 26 stycznia 2021
    • Jastrzębie-Zdrój, Pszczyna, Rybnik, Warszowice (pow. pszczyński), Wodzisław Śląski, Żory
    Twój zakres obowiązków, przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym, odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów, dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań
    opublikowana: 25 stycznia 2021
    • Gdańsk
    Obowiązki: wykonywanie zleceń transportowych, dbałość o poprawny załadunek zgodny z dokumentami przewozowymi, dbałość o powierzony sprzęt (pojazd). ...
    opublikowana: 18 stycznia 2021
    • Racibórz
    Wymagania: - prawo jazdy C+E lub C - karta kierowcy, - chęć do pracy, - dyspozycyjność (praca także w weekend), - mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek niekonieczny). ...