Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca ADR Kat. C+E

GASTRANSPORT sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma z siedzibą w Raszynie zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja dostaw zgodnie z ustalonym planem
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem
  • Dbałość o najwyższą jakość realizowanych zadań

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Aktualne orzeczenie lekarskie oraz badania psychologiczne
  • Karta cyfrowa do tachografu oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
  • Aktualne uprawnienia do przewozów towarów niebezpiecznych ADR
    w zakresie podstawowym + cysterny
  • Doświadczenie  w transporcie towarów niebezpiecznych
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • Uczciwość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne