Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca ADR

OTP Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Kierowca ADR do pracy na terenie województw:

wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego.

Miejsca parkowania:

Szczecin (zachodniopomorskie), Murowana Goślina (wielkopolskie), Poznań - Ławica (wielkopolskie), Boronów (śląskie), Radzionków (śląskie), Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Nowa Sól (lubuskie), Bolesławiec (dolnośląskie), Wrocław (dolnośląskie), Gdańsk (pomorskie), Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie), Mościska (mazowieckie), Płock (mazowieckie), Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie), Trzebinia (małopolskie),

Nowa Wieś Wielka (kujawsko-pomorskie), Rypin (kujawsko-pomorskie), Koluszki (łódzkie),

Piotrków Trybunalski (łódzkie), Białystok (podlaskie), Sokółka (podlaskie), Zambrów (podlaskie), Lublin (lubelskie), Rzeszów (podkarpackie).

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C + CE

  • zaświadczenie ADR kl. 3 lub kl.2

  • zaświadczenie TDT kl. 3 lub kl.2

  • świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe

  • odpowiedzialność

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie transportowej wiodącej na rynku przewozu paliw płynnych

  • pracę na miejscu

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • nowoczesny tabor

  • dofinansowanie do kursów ADR, TDT oraz SO

  • opiekę medyczną

  • pakiet socjalny

OTP Sp. z o.o.

OTP Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej ORLEN.

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w transporcie materiałów niebezpiecznych w zakresie transportu paliw.

Przewiń do profilu firmy