Oferta pracy

Kierowca ADR

ORLEN Transport Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Transport paliw na terenie kraju

Województwa:

wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, mazowieckiego, małopolskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego.

Miejsca parkowania:

Szczecin (zachodniopomorskie), Murowana Goślina (wielkopolskie), Poznań - Ławica (wielkopolskie), Boronów (śląskie), Radzionków (śląskie), Olsztyn (warmińsko-mazurskie), Nowa Sól (lubuskie), Bolesławiec (dolnośląskie), Wrocław (dolnośląskie), Gdańsk (pomorskie), Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie), Mościska (mazowieckie), Płock (mazowieckie), Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie), Trzebinia (małopolskie), Nowa Wieś Wielka (kujawsko-pomorskie), Rypin (kujawsko-pomorskie), Koluszki (łódzkie), Piotrków Trybunalski (łódzkie), Białystok (podlaskie), Sokółka (podlaskie), Zambrów (podlaskie), Lublin (lubelskie), Rzeszów (podkarpackie).

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C + CE

  • Zaświadczenie ADR kl. 3 lub kl. 2

  • Zaświadczenie TDT kl. 3 lub kl. 2

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • Niekaralność

  • Wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Zróżnicowany zespół pracowników

  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki

  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Duży potencjał do rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w transporcie materiałów niebezpiecznych w zakresie transportu paliw.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej