Ta oferta pracy jest nieaktualna od 910 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca ADR

  • Turek, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 31.08.2016

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABS BONIFER POLSKA SP. Z O.O.

    Firma należąca do międzynarodowej grupy transportowej
    zajmująca się transportem paliw płynnych i gazów na terenie całego kraju
    poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Turek
    Region: wielkopolskie
    Numer referencyjny: 2016/09/KP

    Opis stanowiska

    • przewóz materiałów niebezpiecznych

    Wymagania

    • wykształcenie minimum zawodowe
    • prawo jazdy C+E, karta kierowcy
    • kurs ADR
    • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów o DMC 40 ton

     Mile widziane

    • uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników kl.2, HDS-y, wózki widłowe

     Oferujemy

    • umowę o pracę
    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • przyjazne środowisko pracy

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

    Numer kontaktowy 713039734