Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca auto transportera z kategorią prawa jazdy C+E / Пропозиція роботи для водіїв автотранспортера з посвідченням водія категорії C+E

BERTANI POLAND sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy międzynarodową firmą transportową specjalizującą się w przewozie samochodów.

Transportujemy pojazdy na terenie Europy Środkowej.

Poszukujemy kierowców do współpracy w systemie 2/ 2 ( dwa tygodnie w trasie / dwa tygodnie wolnego) oraz wymiarze pełnego miesiąca

Ми є міжнародною транспортною компанією, що спеціалізується на перевезенні автомобілів. Наша компанія займається перевезенням транспортних засобів по Центральній Європі. Шукаємо водіїв для співпраці в системі 2/2 (два тижні в дорозі / два тижні відпустки) і в розмірі повного робочого місяця.

Nasze wymagania

•prawa jazdy kategorii C+E

•świadectwa kwalifikacji

•zaświadczenia o niekaralności.

•karty kierowcy

•aktualne orzeczenie lekarskie i psycholgiczne

• водійські права категорії С + Е

• свідоцтва кваліфікації

• довідки про відсутність судимості.

• картки водія

• актуальна медична та психологічна довідка

To oferujemy

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę

• wynagrodzenie zasadnicze + nadgodziny+ premie w zależności od osiągnięć 12.000- 14.000 zł w wymiarze pełnego miesiąca pracy

• wynagrodzenie zasadnicze + nadgodziny+ premie w zależności od osiągnięć 6.000- 7000 zł w systemie 2/2 ( 2 tygodnie w trasie 2 tygodnie wolne)

• profesjonalne 2 tyg. szkolenie w ramach pracy w siedzibie firmy Bertani Poland w Bieruniu

• pracę w Europie Zachodniej i Środkowej ( Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Szwajcaria, Austria, Czechy)

• stałe trasy oparte na kontraktach

• pracę w profesjonalnym zespole logistycznym

• pakiet socjalny

• привабливі умови оплати праці на підставі трудового договору

• базова заробітна плата + понаднормова робота + премії в залежності від досягнень 12 000-14 000 злотих в розмірі повного робочого місяця

• базова заробітна плата + понаднормова робота + премії в залежності від досягнень 6 000-7 000 злотих в системі 2/2 (2 тижні в дорозі 2 тижні відпустки)

• професійні 2-тижневі навчання в рамках робочого часу, які проводяться в штаб-квартирі Bertani Poland в Біруні

• робота в Західній та Центральній Європі (Польща, Італія, Німеччина, Бельгія, Франція, Нідерланди, Швейцарія, Австрія, Чехія)

• фіксовані маршрути на основі договорів

• робота в професійній логістичній команді

• соціальний пакет

Kontakt telefoniczny: 512-254-359 (kadry),

505-067-858 (Oksana- język ukraiński, rosyjski),

451-164-563 (Yulia- język ukraiński, rosyjski ).

Контактні телефони: 512-254-359 (кадри),

505-067-858 (Оксана- українська, російська мови),

451-164-563 (Юлія- українська, російська мови).