Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca autobusu

  • Berlin, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 24.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sanrusen

    Praca na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawców. Żadnych dodatkowych opłat dla kandydatów . Nasze działania nie maja żadnego wpływu na umowę z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy. Zajmujemy się prowadzeniem rekrutacji dla komunikacji miejskich i turystycznych firm prywatnych w calach Niemczech. Oferty pracy są sprawdzane, bez niespodzianek na miejscu (przeważnie są to firmy państwowe)

    Komunikacja Berlina, Potsdamu, Hamburgu, Drezna, Hannoveru, Frankfurtu, Erfurtu, Koloni, Norymbergii obecnie poszukuje od stycznia 2019  pracowników na stanowisko:

    Kierowca autobusu w komunikacji miejskiej i podmiejskiej (małe wioski i miasteczka naokoło dużych metropolii niemieckich)

    Kierowca autobusu Niemcy Berlin, Nürnberg,Dresden, Köln, Stuttgart, Hamburg, Hannover

    Miejsce pracy: Berlin
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • jazda w komunikacji miejskiej (komunikacja zastępcza na początek: za tramwaj / za metro, później komunikacja miejska po szkoleniu taryfowym i obsłudze kasy fiskalnej)
    • praca  tez czasami w weekendy, różne zmiany SYSTEM PRACY: 5 dni pracy 2 dni wolne i 6 dni pracy 3 dni wolne lub 4, 12 na 6 czy 3 tygodnie pracy i 1 tydzień na zjazd do Polski
    • ranne i popołudniowe zmiany (poukładany plan pracy znany z góry na miesiąc/dwa). 1-2 tygodniowe dokładne szkolenie i wdrażanie płatne naturalnie od pierwszego dnia tak jakby już się pracowało

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewóz osób
    • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny ( do sprzedaży biletów, kontaktu z pasażerami i dyspozycja)
    • możliwość nauki niemieckiego na miejscu w polaczeniu z polowa etatu i po 2-3 mies. pełny etat

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.50€/godz (Berlin i Drezno) 13,40-13.50€ w Hamburgu, Hannowerze, Kassel, Frankfurcie,
    • 14€ w Köln i 14.50 w Norymbergii. 14.30 w Landshut i Erfurt
    • nadgodziny extra 25% lub 30% więcej płatne
    • premie + 30%dodatki za późne zmiany, lub za nocne godziny  tez extra + 100% więcej za niedziele i święta
    • NIEODPLATNY KURS NIEMIECKIEGO NA BAZIE PRZYGOTOWUJACY DO WYKONYWANIA ZAWODU (podstawy trzeba już znać) pomoc na miejscu w sprawach urzędowych i meldunkach
    • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich Urlaubsgeld
    • świadczenie urlopowe, diety, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne / WEIHNCHTSGELD-premia świąteczna
    • różne regiony Niemiec, różne stawki (proszę o kontakt)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.