Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Autobusu – bez doświadczenia (finansujemy kurs kat. D)

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

  • Chełmno

    Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Praca dla każdego – zostań z nami, kierowcą autobusu!

Arriva Przybywa!

Z czym?

Z ofertą pracy dla KAŻDEGO KIEROWCY!

Zapraszamy:

• Kurierów

• Taksówkarzy

• Dostawców

• Prywatnych kierowców

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B lub C

  • Ukończone 21 lat

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, na czas określony

  • Elastyczny grafik

  • Pracę na terenie Chełmna

  • Pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, dodatki na święta, dofinansowanie do wakacji dla dzieci)

  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie i bilet wolnej jazdy

  • Przygotowanie do pracy na stanowisku Kierowcy Autobusu - Zdobycie uprawnień na autobus (kat.D prawa jazdy i kwalifikacji na przewóz osób)

  • Gwarancje stabilnego zatrudnienia w Chełmnie

Akademia Kierowcy Arriva!

Chcesz zmienić zawód? Zostań Kierowcą Autobusu! Każdy ma szansę!

Współfinansujemy zdobycie uprawnień na stanowisko Kierowcy Autobusu i gwarantujemy zatrudnienie po ukończonym szkoleniu. W zamian oczekujemy, że przepracujesz z nami okres min. 2 lat.

Poszukujemy czynnych kierowców, więc jeżeli prowadzenie samochodu to jeden z Twoich obowiązków służbowych lub po prostu jeździsz na co dzień prywatnym samochodem, TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Jeśli jesteś kobietą, ale łamiesz stereotypy, lubisz duże wozy, to daj sobie szanse! TA OFERTA RÓWNIEŻ JEST KIEROWANA DO CIEBIE!

Nie czekaj aż okazja odjedzie Ci sprzed nosa!

Przewiń do profilu firmy

Arriva:

  • Skierowanie do OSK (Ośrodka Szkolenia Kierowców) – w Grudziądzu

  • Opłacenie wszystkich elementów realizowanych w trakcie zdobywania uprawnień

  • Gwarancja stabilnego zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę w Chełmnie

Kierowca:

  • Realizacja kursu i przystąpienie do zatrudnienia w terminie 4 miesięcy (czas trwania kursu jest uzależniony od Ciebie, Twojego zaangażowania i dyspozycyjności, więc może być krótszy)

  • Przepracowanie u nas 2 lat (po tym czasie gwarancja pracy z naszej strony nadal trwa!)

Pierwsze dni pracy:

  • Na początku pierwsze zmiany realizujesz z doświadczonym kierowcą, który wszystkiego Cię nauczy