Oferta pracy

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.

Kierowca Autobusu

Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o.O firmie

  • Kamieniec Ząbkowicki (pow. ząbkowicki), Paczków (pow. oleśnicki)

  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 12 lut 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie: Kamieniec Ząbkowicki-Paczków

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. D,

  • Dyspozycyjność,

  • Świadectwo kwalifikacji,

  • Aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. D.

To oferujemy

  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty w atrakcyjnym systemie wynagrodzeń,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Firma Bus Marco Polo z siedzibą we Wrocławiu szuka pracowników na stanowisko kierowca.

Przewiń do profilu firmy