Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca autobusu

  • Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Kamienna Góra, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 08.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Fanlogic, firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób i ładunków na terenie Polski i Europy, a także magazynowania towarów.
    Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, nasze kwalifikacje potwierdzają licencje krajowe i międzynarodowe oraz certyfikaty wydane przez Instytut Transportu Samochodowego.

    W tej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kamienna Góra, Świebodzice, Wałbrzych, Świdnica

    Zakres obowiązków:

    • dowozy pracownicze oraz turystyczne międzynarodowe,
    • przejazdy na określonej trasie wg ustalonego grafiku,
    • dbałość o powierzone mienie.

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. D,
    • kurs na przewóz osób,
    • karta kierowcy,
    • komunikatywność,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (zarobki 4- 5 tys. netto),
    • miłą atmosferę pracy,
    • pakiet świadczeń socjalnych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.