Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Autokaru na trasy krajowe i międzynarodowe

Sindbad Sp. z o.o.O firmie

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • bezpieczny przewóz osób

  • dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii D z kodem 95

  • ważna Karta Kierowcy

  • umiejętność pracy z grupą i ludźmi

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z blisko 40-letnią tradycją, na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (praca od 1 lipca 2021 roku)

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa oraz maksymalne diety

  • bonus powitalny 5000 złotych na start*

  • profesjonalne szkolenie

  • podczas wyjazdów odpoczynek na służbowym mieszkaniu lub w hotelu

  • dodatkowe bonusy, m.in.: odzież służbowa, ekwiwalent za pralnię, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie zajęć sportowych, zniżki na firmowe usługi i wiele, wiele więcej

Sindbad Sp. z o.o.

Sindbad jest jedną z największych firm przewozowych w Europie, a w Polsce zdecydowanym liderem wśród przewoźników autokarowych. Działamy nieprzerwanie od 1983 roku, najpierw jako Prywatne Biuro Podróży Sindbad, a od 2009 roku nasza działalność przewozowa realizowana jest już pod szyldem Sindbad Sp. z o.o. Międzynarodowe przewozy autokarowe stały się naszą główną działalnością już w 1992 roku.

Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także znacznie powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Obecnie dysponujemy ponad 300 nowoczesnymi i komfortowymi autokarami głównie marki Setra, o średnim wieku nie przekraczającym 3 lat. Posiadamy tym samym największą flotę autokarową w kraju. Pod marką Sindbad nasza firma realizuje połączenia między 220 miastami w Polsce, a ponad 420 miastami w Europie. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą.

W naszej aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Monako, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Ukraina, Białoruś, Włochy, Litwa, Łotwa, Estonia, Chorwacja.

Przewiń do profilu firmy

Zgłoś się i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą mailową na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule "praca” lub drogą pocztową na adres: Sindbad Sp. z o.o., ul. Działkowa 4, 45-144, z dopiskiem „praca – kierowca” oraz za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami mailowo na [email protected] lub telefonicznie pod nr 77 549 48 81.

* szczegóły podczas rozmowy kwalifikacyjnej