Oferta pracy

AAA Auto

Kierowca autolawety

AAA AutoO firmie

  • Srebrzyńska 61, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

AAA Auto

Srebrzyńska 61

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Transport samochodów z terenu województwa mazowieckiego do salonu w Łodzi (Mercedes Sprinter z przyczepa), a także transport samochodów na "kołach"

  • Transport pojazdów między naszymi oddziałami

  • Załadunek i rozładunek pojazdów

  • Opieka nad stanem technicznym samochodu

  • Pomoc w wykonywaniu przeglądów technicznych

Nasze wymagania

  • Prawa jazdy kategorii C + E, a także doświadczenie w prowadzeniu pojazdów minimum przez 2 lata

  • Aktualnej karty kierowcy

  • Pracy zgodnie z tachografem

  • Badań lekarskich pozwalające na wykonywanie pracy

  • Elastyczności czasowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • Szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę,

  • Pracę w silnej stabilnej międzynarodowej firmie

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00

  • Bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Kartę sportową na bardzo korzystnych warunkach finansowych

  • Ubezpieczenie na życie AXA

  • Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia wewnętrzne już w pierwszym okresie pracy

  • rabat przy zakupie samochodu

  • karta sportowa na korzystnych warunkach finansowych

AAA Auto

Masz duszę handlowca, a samochody są Twoim hobby? Szukasz pracy gdzie masz realną szansę na awans? Lubisz pracę zespołową i jesteś osobą nastawioną na wyniki? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje