Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Przewóz Osób i Towarów Duńczyk Tomasz Polesiński z siedzibą w: ul. Chodźki 39/24, 20-093 Lublin , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca B

Przewóz Osób i Towarów Duńczyk Tomasz Polesiński

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Firma Duńczyk.com zatrudni kierowców (również płeć piękną) z prawem jazdy kat. B. z Lublina i okolic do przewozu osób i paczek na trasie międzynarodowej Polska - Niemcy - Dania. Wyjazdy z Polski wtorki oraz piątki. Jazda ze zmiennikami.

Nasze wymagania

Od kandydatów wymagamy:

zaświadczenia o niekaralności

dyspozycyjności

umiejętności pracy pod presją czasu

umiejętności pracy w zespole

zaangażowania w wykonywaną pracę

sumienności i uczciwości

j. angielskiego - komunikatywnie

To oferujemy

Oferujemy:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, wprowadzającej innowacyjne rozwiązania

Nowe samochody marki Mercedes-Benz Sprinter, 8 osób + kierowca

Elastyczny grafik

O nas

Firma Duńczyk istnieje na rynku od ponad piętnastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy zaoferować pracę w firmie z ugruntowana pozycją na rynku.

Aby móc zagwarantować jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, do każdego samochodu przydzielona jest odpowiednia ilość kierowców. Posiadamy flotę bogato wyposażonych pojazdów do przewozu osób i paczek, dbając o ich jak  najlepszy stan techniczny. Z tego powodu, każdy bus przechodzi cotygodniowe badania techniczne. Wszystko to pozwala nam być do dyspozycji w każdej sytuacji i każdym miejscu. Nie ograniczamy się bowiem jedynie do naszego regionu.