Oferta pracy

Kierowca betonomieszarki C+E

Cembet sp. j.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Kierowca betonomieszarki C+ENumer ref.: Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego betonomieszarki (gruszka) i przewóz betonu
  • Dostarczanie betonu zgodnie ze zleceniami,
  • Dyspozycyjność,
  • Praca w zespole.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w transporcie
  • prawo jazdy kat C+E
  • aktualne badania lekarskie
  • świadectwo kwalifikacji
  • karta kierowcy
  • dyspozycyjność
  • sumienność i odpowiedzialność
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej od lat na rynku produkcji maszyn konstrukcji stalowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników produkcji i posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy