Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca betonomieszarki

EUROBUD CHAJEWSCY SP. Z.O.O

3 0107 000 brutto / mies.
  • Magnacka 2, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Magnacka 2

Kowale (pow. gdański)

Twój zakres obowiązków

  • przewożenie betonu towarowego zgodnie z wytycznymi

  • dbanie o powierzone auto

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C , karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji

  • sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań

  • dbałości o powierzone mienie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

O nas

Działamy w branży od 1987roku. W naszej działalności łączymy tradycję z nowoczesnością.

Wieloletnia praktyka, i nowoczesne komputerowo sterowane węzły betoniarskie dają gwarancje

najwyższej jakości betonów(zgodnych znormami PN-EN), oraz zadowolenie najbardziej

wymagających Klientów. Posiadamy własne laboratorium badawcze . Dysponujemy

10 węzłami betoniarskimi o dużej wydajności w lokalizacji: Gdańsk Kowale, Gdynia

Starogard Gdański Gronowo Górne k. Elbląga, Malbork, Bydgoszcz Piła, Koszalin

Toruń, Kwidzyn a także węzłem mobilnym, który możemy zainstalować w dowolnym

miejscu na Państwa budowie. Oferujemy transport własnymi betonomieszarkami

(od 6m3 do 10m3 ), pojazdami ciężarowymi do 28ton ładowności, oraz mniejszymi wywrotkami.