Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca Betonomieszarki

  • łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    BUDOKRUSZ jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, wyrobów kanalizacyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Zadania:

    • prowadzenie betonomieszarki

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • karta kierowcy
    • świadectwo kwalifikacji
    • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. C

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • umowa o współpracy (samozatrudnienie)
    • zakwaterownie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    tel. 606-727-548
    Obowiązek informacyjny RODO

    wynikający z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

    Szanowna Pani, Szanowny Panie uprzejmie informujemy, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BUDOKRUSZ SA z siedzibą w Odrano Woli ul. Osowiecka 47, 05-825 Grodzisk Mazowiecki.
    2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Krzyżanowski dostępny pod email: [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie dobrowolnie i świadomie wyrażonej zgody.
    4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi Administratorowi na podstawie podpisanych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych.
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko lub 1 roku od złożenia aplikacji.
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i zgłoszenia sprzeciwu oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    7. Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    8. Podczas procesu rekrutacji Pani/Pana dane nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.