Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca betonomieszarki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 16.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Górażdże – wiodący producent cementu, betonu towarowego i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu HeidelbergCement poszukuje kandydatów do pracy w spółce Górażdże Beton na stanowisku:
    Kierowca betonomieszarkiMiejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Przewóz betonu w odległości 100 km od wytwórni
    • Zgłaszanie awarii i usterek
    • Stała komunikacja z Działem Logistyki

    Oczekiwania:

    • prawo jazdy kat. C
    • karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność, zgoda na wyjazdy służbowe
    •mile widziane uprawnienia operatora pompy do mieszanki betonowej lub peratora ładowarki ( chętnie uzupełnimy)

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Górażdże Beton sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.