Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca

Atut Rental Sp. z o.o.O firmie

  • Brzoza (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 30 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu,sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu w Brzozie (k.Bydgoszczy) jako:

Kierowca

Opis stanowiska:

  • dostawa i odbiór maszyn do/od Klienta,
  • pomoc w załadunku i rozładunku transportowanego sprzętu,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • co najmniej 2-letni staż na stanowisku kierowcy,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość podstaw mechaniki maszyn,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, program MultiSport, dofinansowanie urlopu, ubezpieczenie na życie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy i jabłkowe poniedziałki :)

Pracownicy są naszą największą wartością!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Atut Rental sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa, w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.''

Ogłoszenie archiwalne