Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca busa - Dostawca

  • Wieliczka, Skawina, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-02-06
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

    Agencja pośrednictwa pracy HR SIGMA poszukuje dla Klienta kandydatów do pracy na stanowisko :

    Kierowca busa kat. B / Dostawca

    Miejsce pracy: Skawina, Wieliczka
    Zadania:
    • dbanie o wizerunek firmy,
    • dostawa towarów (oleju w beczkach 40l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach,
    • odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych,
    • transport zużytego oleju do magazynu.
    Wymagania:
    • doświadczenie w prowadzeniu busa,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,
    • praca od poniedziałku do piątku,
    • zatrudnienie od zaraz,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • system motywacyjny,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem Nazwy Stanowiska lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR SIGMA Katarzyna Jaworska, z siedzibą
    43-300 Bielsko-Biała ul. Kustronia 39, moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji (podaniu) o pracę i życiorysie (cv) w celu prowadzenia bieżącej i przyszłych rekrutacji.

    Dodatkowo Informujemy: "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne" Aktualna klauzula do CV po polsku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dodatkowa klauzula zgody na przyszłe nabory: Jeżeli kandydat chce, żeby aplikacja była brana pod uwagę w innych projektach rekrutacyjnych proszony jest o dopisanie klauzuli: " Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR SIGMA ( Bielsko-Biała ul. Kutronia 39), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych"