Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca busa kat. B

PROSPA LESZEK SKORUPSKI

6 4009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kierowców kat. B na auta dostawcze do 3,5t z windą w transporcie międzynarodowym- głównie zachodnia Europa, bez Anglii i Skandynawii.

Proponujemy pracę w systemie 3/1, rozsądne godziny pracy, flotę nowych pojazdów, auto pod dom dla kierowców z okolic Trójmiasta, wyposażenie w narzędzia niezbędne do pracy, w tym telefon służbowy.

Zatrudniamy kierowców z działalnością gospodarczą-możemy pomóc w założeniu, możliwość zatrudnienia również w oparciu o umowę zlecenia.

Oferujemy stawkę dzienną 280 PLN, dodatkowo opłacamy ZUS i księgowość w przypadku działalności gospodarczej.

Możliwość pierwszego wyjazdu na koniec września/początek października- czekamy na wypisy z licencji dla nowych aut.

Oczekujemy sumienności, uczciwości, kultury osobistej oraz zaangażowania w wykonywanie obowiązków służbowych.

Email do kontaktu: [email protected]

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność, uczciwość, kultura osobista oraz zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych