Kierowca Busa kat. B na trasy międzynarodowe

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2018-10-18
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-11-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    H2DISTRIBUTION HUBERT HIROWSKI

    H2DISTRIBUTION to szybko rozwijająca się firma handlowo-transportowa działająca na rynku e-commerce oraz transportu międzynarodowego już od 2003 roku. Od początku istnienia stawiamy na ludzi młodych, często bez doświadczenia lecz z wielkim zapałem do pracy i chęcią pogłębiania wiedzy. W NASZEJ firmie ludzie są najważniejsi, a dzięki pozytywnej atmosferze i pracy zespołowej wszystkie zadania udaje się doprowadzić do założonego celu. Pomaga nam w tym nasze motto: „Traktuj innych tak jak chcesz być traktowanym”. Zapraszamy na nasze strony h2distribution.pl oraz h2distribution.com.

    Kierowca Busa kat. B na trasy międzynarodowe - WLKP

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy kierowców w transporcie międzynarodowym. Inwestujemy we flotę nowych samochodów, która wykorzystywana jest dla własnych potrzeb oraz usługowo innym klientom. Szukamy kandydatów chcących aktywnie uczestniczyć w zdobywaniu doświadczenia i umiejętności w zakresie TSL współpracując z doświadczonym zespołem.

    Od kandydatów wymagamy:

    • Doświadczenia w prowadzeniu busów min 6 miesiecy
    • Doświadczenia w prowadzeniu busów po Unii Europejskiej będzie dodatkowym atutem
    • Znajmości dokumentów transportowych i karty kierowcy
    • Umiejętności zabezpieczania ładunków
    • Dbania o powierzone mienie
    • Dobrego stanu zdrowia i dyspozycyjności
    • Zaangażowania w pracę, przykładania się do powierzonych zadań
    • Podstawowej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego

    Oferujemy:

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • Wyjazdy w trasy ok 18 dni w górę - do uzgodnienia
    • Umowę o pracę lub własną działalność
    • Fiata Ducato blaszkę z rozkładanym łóżkiem i webasto
    • Telefon iPhone wraz z internetem na Europe
    • Lodówka na wyposażeniu auta

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez H2DISTRIBUTION Hubert Hirowski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H2DISTRIBUTION Hubert Hirowski moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

    Obowiązek informacyjny:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma H2DISTRIBUTION Hubert Hirowski. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcom. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również, że Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.