Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Busa

Zamów Dostawczaka

5 50010 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • transport towarów (Kierowca Busa - Franczyza)

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat.B

  • umowa na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • własne auto dostawcze

  • aktywna działalność gospodarcza

  • opłata miesięczna 800 zł netto ( aplikacja, dyspozytorzy, działania marketingowe)

  • profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, dbanie o wizerunek firmy

To oferujemy

  • dostęp do logo firmy o zasięgu ogólnopolskim

  • dyspozytorów telefonicznych

  • przekazywanie zleceń przez aplikację

  • wyłączność terytorialną (na 100 tys.mieszkańców - 1 kierowca)

  • pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów

  • 100 % wypracowanego dochodu

  • elastyczny grafik

O nas

Franczyza Zamów Dostawczaka to

usługi transportowe dla firm i klientów indywidualnych na terenie miasta.