Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

Opera Śląska

Stanisława Moniuszki 21

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • przewozy na potrzeby własne – np. dekoracji scenicznych z magazynu do budynku Opery Śląskiej lub do miejsca wskazanego poza siedzibą,

  • wykonywanie innych przewozów np. osobowych autokarem lub pojazdem typu bus, polegających na przewozie pracowników do miejsca wystawiania spektaklu,

  • uczestniczenie w pracach przy załadunku i rozładunku,

  • dbanie o środki transportu pozostające w dyspozycji pracownika,

  • bieżąca kontrola zużycia paliwa,

  • terminowe przekazywanie dokumentacji przełożonemu,

  • ścisła współpraca z bezpośrednim przełożonym i Dyrekcją,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie),

  • prawo jazdy kategorii C+E

  • prawo jazdy kategorii D,

  • aktualne uprawnienia – kod 95 w prawie jazdy (potwierdzenie kwalifikacji kierowcy),

  • aktualna karta kierowcy do cyfrowego tachografu,

  • min. 2-letnie udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów i zespołu pojazdów, do których są wymagane w/w uprawnienia,

Mile widziane

  • doświadczenie w jeździe z przyczepą,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność, dokładność, terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole,

To oferujemy

  • pracę w renomowanej instytucji kultury o ugruntowanej pozycji,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia

  • CV i karta zgłoszeniowa (udostępniona w załączniku),

  • dokumenty potwierdzające wykształcenie,

  • dokumenty potwierdzające wymagane uprawnienia,

  • dokumenty potwierdzające dotychczasowe doświadczenie zawodowe,

  • oświadczenie kandydata, że nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, że nie był karany za przestępstwo gospodarcze lub wykroczenia przeciwko mieniu oraz nie orzeczono w stosunku do jego osoby zakazu wykonywania zawodu kierowcy.

Sposób i termin składania ofert

Oferty należy składać w Dziale Kadr w Operze Śląskiej, ul. Moniuszki 21/23, 41-902 Bytom, lub klikając w przycisk 'Aplikuj'.

Termin składania ofert: 23.09.2022 r.

Kontakt telefoniczny: Dział Kadr (32) 396-68-21, 396-68-80.

Składając aplikację proszę powołać się na źródło informacji o ofercie.

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrekcją Opery Śląskiej, której konkretna data będzie podana telefonicznie.

Dyrekcja Opery Śląskiej zastrzega, że skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.