Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AP Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

    Obecnie dla naszego Klienta –firmy transportowej- poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania:

    • Realizacja zleceń transportowych na trasie Niemcy-Włochy
    • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
    • Dbałość o powierzony ładunek
    • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Prawo jazdy kat C+E z aktualnym kodem 95
    • Mile widziane uprawienia ADR
    • Samodzielność i dokładność w powierzonych obowiązkach

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie + diety
    • Pracę w systemie 3:1 (3 tygodnie trasy – tydzień przerwy)
    • Umowę niemiecką lub polską
    • Możliwość zostawienia własnego samochodu na parkingu strzeżonym
    • Nowoczesną i zadbaną flotę samochodową z pełnym wyposażeniem

    Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.