Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1009 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+ E

  • lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.11.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma transportowa A2B-online Polska z siedzibą główna w Długołęce
    zatrudni międzynarodowych kierowców C+E

    Nr ref.: Kierowca C+E
    Opis stanowiska:
    • Kierowca międzynarodowy C+E na trasach Benelux-Anglia, Niemcy-Anglia z naczepami typu "firanka" standard i MEGA. Również dla kierowców bez doświadczenia.

    Wymagania:

    • wymagana komunikatywna znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
    • mile widziane doświadczenie na trasach międzynarodowych
    • prawo jazdy kat. C+E
    • aktualne badania psychologiczne
    • kurs na przewóz rzeczy
    • karta kierowcy
    • aktualne zaświadczenie o niekaralności
    • odpowiedzialność
    • zaradność
    • chęć do pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę z terminową wypłatą
    • zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia + dieta (min. 49 EUR)
    • nowy tabor Euro V i Euro VI (DAF i Scania)
    • system pracy 3/1 lub dłużej do uzgodnienia
    • profesjonalne szkolenia techniki jazdy
    • dodatkowe ubezpieczenia zagraniczne i grupowe
    • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy i jazdy
    • wyjazdy do pracy firmowym busem z Długołęki koło Wrocławia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez A2B-online Polska sp. z o.o. z siedzibą w Długołęce."