Ta oferta pracy jest nieaktualna od 955 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+ E

  • Pińczów, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 08.05.2015

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Pińczów
Nr ref.: Kierowca C+E

Opis stanowiska:

  • Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • Karta kierowcy
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku min. 1 rok

Oferujemy:

  • Stałą pracę (własna działalność gosp.)
  • Atrakcyjne stawki
  • Prowadzenie księgowości i rozliczeń podatkowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)