Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E - ADR (Flota cystern)

Rudolf Pastuschka TransporteO firmie

  • Frankenthal , Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • • dokonywanie załadunków, przewozów i rozładunków produktów chemicznych.

  • • prowadzenie pojazdu zgodnie z przepisami ruchu drogowego i rozporządzeniem dotyczącym czasu pracy kierowcy.

  • • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu oraz cysterny.

  • • planowanie przewozu na podstawie dokumentacji przewozowej.

  • • przygotowywanie autocysterny do przewozu wraz z jego oznakowaniem.

  • • prowadzenie dokumentacji przewozowej.

  • • organizowanie pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. ochrony środowiska i ergonomii.

  • • stosowanie się do wytycznych przełożonych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E z kodem 95

  • Uprawnienia ADR + cysterny

  • Cyfrowa karta kierowcy

  • Doświadczenie zawodowe jako kierowca cysterny - Warunek konieczny!!!

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego -Warunek konieczny!!!

  • Motywacja, odpowiedzialność, samodzielność

To oferujemy

  • Okres zatrudnienia: od zaraz - docelowo na czas nieokreślony

  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

  • Atrakcyjne zarobki

  • Pełne ubezpieczenie socjalne

  • Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

  • Terminowe wypłacanie wynagrodzenia

  • Komunikacja w języku polskim

  • Pomieszczenia oraz urządzenia socjalne (kuchnia, łazienka, prysznic, pralka)

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • kawa / herbata

Rudolf Pastuschka Transporte

Jesteśmy niemiecką firmą transportową działającą na rynku od ponad 22 lat, specjalizujemy się w transporcie substancji płynnych dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego na terenie Europy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny (pon-pt w godz. 8-12). Tel. +49 6233737 6687