Ta oferta pracy jest nieaktualna od 488 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E - ADR

  • Stuttgart, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 09.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIEGER Personaldienstleistungen

    Poszukujemy kierowców z kat. C, E, ADR.

    Miejsce pracy: Stuttgart
    Region: Niemcy
    Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł

    OPIS STANOWISKA:

    • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym).
    • Miejsce pracy: Niemcy

    OBOWIĄZKI:

    • transport paliw płynnych i sypkich
    • samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

    WYMAGANIA:

    • komunikatywny niemiecki (znajomość języka będzie weryfikowana)
    • prawo jazdy kat. C+E
    • uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
    • gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
    • niemiecką umowę o pracę
    • zakwaterowanie
    • szkolenie przygotowujące
    • system 4/1
    • gwarantujemy LEGALNE zatrudnienie
    • możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dzieci

    Zainteresowanych prosimy o kontakt za pomocą przycisku aplikowania
    lub telefonicznie: +491772594870.