Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E - autotransporter

ANT LOGISTICS sp. z o.o.

17 00019 000 brutto / mies.
  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Praca na AUTOTRANSPORTERACH - WYSOKIE KABINY

  • Dbanie o czystość i stan techniczny taboru, zgłaszanie awarii, problemów

  • Zgłaszanie wszelkich rozbieżności odbiegających od zlecenia

  • Kierowanie pojazdem, oraz czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem

  • Nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

Nasze wymagania

  • Tylko kierowcy z doświadczeniem minimum rok czasu

  • Karta kierowcy

  • Prawo jazdy kat C+E

  • Aktualne badania lekarskie

  • Dokumenty potwierdzające ukończenie kursów KOD 95

  • Świadectwa kwalifikacji

  • Możliwość doszkolenia pracowników bez doświadczenia

  • Motywacja i zaangażowanie

To oferujemy

  • Praca w transporcie międzynarodowym.

  • Realizujemy przejazdy do krajów UE: Niemcy, Dania, Hiszpania, Francja, Włochy, Holandia, Belgia.

  • Pojedyncza obsada

  • Praca w pełnym wymiarze

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • Auto przypisane na stałe do jednego kierowcy

  • Wysokie wynagrodzenia

  • Pracę z przestrzeganiem norm czasu pracy, jazdy itd. Wynagrodzenie zgodne z pakietem mobilności.

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie

Benefity

  • elastyczny czas pracy

    O nas

    Misją firmy Ant Logistics jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań transportowo-logistycznych, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb klientów, przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

    Zajmujemy się usługami z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

    Naszym priorytetem jest całkowite zadowolenie klienta i terminowe wykonanie usługi.