Kierowca C+E

  • Berlin, Drezno, Magdeburg, Lipsk, Rostock, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 8000–12000 zł brutto / mies.
  • 12.08.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 11.09.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Berlin, Drezno, Magdeburg, Lipsk, Rostock
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł
    linia

    Opis stanowiska:

    Kierowca C+E  Niemcy / do 2500 €

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (PROSIMY RÓWNIEŻ PYTAĆ O OFERTY BEZ JĘZYKA)
    • Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja
    • Wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95

    Oferujemy:

    • pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
    • pracę w stabilnej firmie, na niemieckiej umowie
    • oferty blisko granicy w miejscowościach takich jak: Berlin, Drezno, Magdeburg, Lipsk, Rostock itp.
    • różne zestawy: typu firanka, plandeka, chłodnia, wywrotka, silos, cysterna, HDS, BDF
    • elastyczne systemy pracy: 2/1, 3/1, 4/1 lub możliwość pracy od poniedziałku do piątku ( weekendy w domu)
    • oferty z zakwaterowaniem
    • pomoc polskich dyspozytorów
    • darmowe tłumaczenie dokumentów na język niemiecki
    • pomoc w uzyskaniu świadczeń socjalnych
    linia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
    lub o kontakt telefoniczny 736 893 070
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
    bottom