Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

KIEROWCA C+E/C1+E

HR NAVIGATOR

12 00014 000 brutto / mies.
  • WARBURG, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • transport/rozwożenie rzeczy do Klientów Pralni Przemysłowej

  • załadunek i rozładunek pojazdu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E lub C1+E

  • samochód, aby dojeżdżać do pracy

  • język niemiecki A1 (mocne podstawy)

To oferujemy

  • miejsce pracy Warburg (Niemcy)

  • stawka 16,00 – 17,00 euro brutto/h

  • brak zeitkonta (wszystkie godziny przepracowane są na bieżąco wypłacane)

  • wypłacane miesięcznie ekwiwalenty i premie uznaniowe

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

  • mieszkanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę (pełne wyposażenie, darmowe Wi-Fi, dobry standard)

  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - umowa o pracę tymczasową

  • stała opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec oraz z Biura w Polsce

  • koordynowanie procedury meldunkowej i pomoc w otrzymaniu IdNr

  • stałe miejsce pracy u jednego Pracodawcy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Oferujemy pewne i bezpieczne zatrudnienie w Niemczech!

Przewiń do profilu firmy