Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E - chłodnia

Hfl Herbst Frischelogistik GmbHO firmie

  • Bad Hersfeld,, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowca krajowego transportu dalekobieżnego na chłodniach (+ Belgia, Francja północna, Holandia)

  • załadunek i rozładunek, wymiana palet

  • utrzymywanie czystości pojazdu

  • przestrzeganie czasu pracy i odpoczynku

  • system pracy 3/1, 4/1 lub stały pobyt

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C1,C,C1E,CE

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (na potrzeby kierowcy) WYMAGANA!

To oferujemy

  • pewne stanowisko pracy

  • umowę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne i punktualnie wypłacane wynagrodzenie

  • diety

  • możliwość dalszego rozwoju/szkolenia

  • nowoczesną flotę: Scania, MAN i Mercedes

  • szybkie procesy decyzyjne

  • pracę zespołową w miłej atmosferze

  • wsparcie polskojęzycznego pracownika

O nas

Firma HFL Herbst Frischelogistik GmbH jest rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się transportem produktów świeżych, mrożonych oraz farmaceutycznych. Z powodu rozszerzenia naszej floty poszukujemy nowych, niezawodnych pracowników.

www.hfl-logistik.com