Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca C+E

CHAMPION TRANSO firmie

  • Polna 11
    Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

CHAMPION TRANS

Polna 11

Chwaszczyno (pow. kartuski)

Zadania:

Przewóz kontenerów z portów w Trójmieście po całym Kraju, głównie w kierunku Wrocław i Katowice. Wozimy tylko kontenery 40', nie wozimy 20' !

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Nie jest wymagane doświadczenie na kontenerach, wymagamy natomiast doświadczenia w jeździe ciągnikiem siodłowym z naczepą.

Oferujemy:

  • Miła atmosfera
  • Zadbane samochody ( własne zaplecze warsztatowe, brak konieczności dodatkowego jeżdżenia po warsztatach )
  • Regularnie wypłacane pensje
  • Stała praca
  • Wszystkie weekendy w domu
  • Atrakcyjne pensje

Ogłoszenie archiwalne