Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca C+E Cysterny Gazowej w Ruchu Krajowym

  • dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GCA Polska obecna na polskim rynku od 2014 roku z siedzibą w Dąbrowie Górniczej należąca do holdingu Groupe Charles André założonego 1932 r., lider na rynku transportu ładunków ADR w cysternach oraz materiałów sypkich w silosach.

    www.charlesandre.com

    Region: śląskie, dolnośląskie, małopolskie

    Zadania:

    • Przewóz gazów kriogenicznych na terenie kraju.

    Oczekujemy:

    • Prawa jazdy kat. C+E;
    • Karty kierowcy;
    • Doświadczenia w transporcie ADR cysterny (minimum 2 lata);
    • Uprawnienia do transportu drogowego materiałów niebezpiecznych (ADR kl. 2 i 3);
    • Uprawnienia do samodzielnego ładowania i opróżniania cystern (TDT kl. 2 i 3);
    • Aktualnego orzeczenia lekarskiego oraz aktualnych badań psychologicznych;
    • Ukończonego kursu na przewóz rzeczy;
    • Poczucia odpowiedzialności, motywacji i wysokiej jakości pracy.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną pracę;
    • Forma zatrudnienia - umowa o pracę;
    • Szkolenia dodatkowe;
    • Wynagrodzenie 4350 PLN brutto + diety;
    • System pracy 3 dni pracy / 2 dni wolnego po okresie szkoleniowym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Niniejszym dobrowolnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych: dz. u. 2018 poz. 1000. Przedmiotowe działanie obejmuje gromadzenie, przechowywanie, utrwalanie, udostępnianie oraz opracowywanie danych. Oświadczenie moje jest dobrowolne, złożone bez przymusu, posiadam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Mam świadomość przysługującego mi prawa do cofnięcia przedmiotowych zgód w dowolnym momencie poprzez złożenia pisemnego oświadczenia. Powyższe obejmuje także prawo do bycia zapomnianym.”