Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca C+E do pracy na przerzutach w Europie

PolTransMint Sp. z o.o.O firmie

  • Zakroczym

    Zakroczym, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Zakres podstawowych obowiązków:

- przestrzeganie terminowości realizowanych tras

- dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii

- odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru

- optymalne planowanie przerw w pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy C+E

  • Doświadczenia w transporcie min. 2-3 lata

  • Podstawowy ADR

  • Karta kierowcy

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

  • Wynagrodzenie: stałe dniówki dzienne, plus premia za kilometry.

  • Wymagane doświadczenie w transporcie międzynarodowym.

  • Samodzielności i odpowiedzialności

To oferujemy

  • System pracy: 3/1, 4/1, 4/2, 6/2 (do ustalenia)

  • Dojazdy w zakresie pracodawcy.

  • Początek pracy – styczeń 2020r.

PolTransMint Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką córką nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy transportowej POLTRANSPED. Naszą działalność w świadczeniu usług transportowych prowadzimy od 15 lat. Jeździmy na trasach Europy Zachodniej i Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy

Pensja:

  • Umowa o prace: 2900 brutto

  • Wynagrodzenie nie mniej niż 1500 zł tygodniowo plus podstawa, wynagrodzenie płatne za tygodnie, gwarantowana 8.000 PLN netto za 4 tygodnie.

  • Wynagrodzenie płatne po zjeździe z trasy.

  • Nowoczesny tabor (przeważnie MAN).

  • Kabiny wysokie z pełnym wyposażeniem.